درباره ما

لوگوی ارومیه شن ریز

شرکت راه و ساختمانی و تولیدی ارومیه شنریز

خدمات

پالایشگاه قیر ارومیه شنریز

درباره ما

شرکت راه و ساختمانی و تولیدی ارومیه شن ریز شركت سهامی خاص با بیش ازنیم قرن فعالیت راهسازی مدیر عامل آن، آقای ادیک مجنونی یانس در شهر ارومیه تاسیس شد. این شرکت به مرور زمان و با درک نیازهای موجود در زمینه راهسازی به شاخه هایی مانند استخراج سنگ معدنی و مصالح ساختمانی ،قیر سازی و تولید آسفالت روی آورد. هم اکنون با لحاظ تمامی مجموعه های خود در زمینه راهسازی به خود کفایی مطلق دست یافته است.

لوگوی ارومیه شن ریز

تولیدات شرکت ارومیه شنریز

مدیران شرکت ارومیه شنریز همواره با مطالعه و تحقیق در نیازهای منطقه و کشور سعی کرده‌اند مسئله‌ای از آن را حل کنند و برای چندین هزار نفر تولید اشتغال نمایند. ارومیه شنریز با دارا بودن رتبه یک راهسازی و اجرای پروژه‌های مختلف به ارتقاء ایمنی راه‌ها نیز توجه داشته است.
به همین دلیل به دنبال ساخت سازه‌های نیوجرسی رفته و هم اکنون تنها واحد تولید نیوجرسی با دارا بودن مجوز از مرکز تحقیقات مسکن و شهرسازی در استان آذربایجان غربی است.
آنچه پیداست داشتن محصول با کیفیت تابع موارد بسیار زیادی است و برای دستیابی به آن اصلاح زیر ساخت‌ها الزامی است. با درک اهمیت قیر و آسفالت با كيفيت در حرفه راه سازی و توجه به نیاز کشور، کارخانه آسفالت استاندارد را با قابلیت تولید آسفالت رنگی و اصلاح شده و مجهز به فیلتر (پاک) را راه‌اندازی کرده و با خرید و واردات دستگاه‌های پخش و کمپکت آسفالت با آب و صابون برای اولین بار در کشور به دنبال ارتقاء کیفیت آسفالت تولیدی رفته است. شركت شنریز بر اساس تجربیاتش در زمینه ساخت راه در مناطق کوهستانی آذربایجان ارزش آسفالت با کیفیت را دقیقا درک کرده و بر همین اساس ،آسفالتی تولید کرده که در طبیعت سخت و خشن کوهستانی کیفیت به مراتب بالاتر و عمری طولانی دارد.کیفیت همواره دغدغه مدیران شرکت ارومیه شنریز بوده وهمین امر منجر به طی مسیر بهبود و توسعه در این شرکت است.

پالایشگاه ارومیه شنریز

استراتژی و چشم انداز

احداث پالایشگاه قیر

در حالی که کشور درگیر شدیدترین تحریم‌ها بود ضمن مطالعات گسترده توسط تیم مدیران و بررسی‌های میدانی و همچنین با بهره‌گیری از نظر مشاوران برجسته کشور،اينبار نيز دست به تولید و پالایش قیر برده‌اند.
سر انجام با تلاش بی‌وقفه و مساعدت مقامات عالیه کشوری و استاني موفق شدند پالایشگاه قیر ارومیه شنریز را که در ساخت و راه‌اندازی آن هیچگونه وابستگی به تخصص، امکانات و ماشین آلات خارجی ندارد بصورت کاملا بومی در عرصه‌ای به مساحت ۴۸ هزار متر مربع با به روزترین تکنولوژی و مجهرترین دستگاه‌ها احداث کرده و در اوایل سال ۱۴۰۱ با حضور وزیر وقت محترم راه‌وشهرسازی افتتاح و به بهره‌برداری رسانند.

تولید انواع قیر در پالایشگاه ارومیه شنریز

  • قیر نفوذي
  • قیر عملکردی
  • قیرهای پلیمری با کیفیت

پالایشگاه قیر ارومیه شنریز با دارا بودن استانداردهای پالایشگاهی نسل سوم، همچنين دوستدار طبیعت و محیط زیست بوده و درختان نوپای محوطه آن بدون دریافت کمترین آلاینده‌ای در کنار این واحد پالایشی به رشد خود ادامه می‌دهند.
گفتنی است که در نسل سوم قیر تمامی معایب نسل‌های پیشین به طور کامل از بین رفته است و از آنجایی که در هیچ یک از مراحل تولید و نگهداری آن از حرارت مستقیم استفاده نمی‌شود، این امر منجر به حفظ کیفیت قیر نيز شده است.

ثبت سفارس

تماس با ارومیه شنریز

انواع قیرهای نفوذی، عملکردی و ویسکوزیته از تولیدات شرکت ارومیه شنریز که در صنایع مختلف کاربرد دارد. جهت ثبت سفارش تماس بگیرید.
تماس با ما

ویژگی‌های پالایشگاه نسل سوم  قیر ارومیه شنریز

    1. اولین دارنده ماشین های جدید حمل قیر مذاب در کشور با ظرفیت تولید بیش از ۳۰۰ هزار تن
  1. استانداردهای ملی و استاندارد CE اروپا
  2. دارای آزمایشگاه پیشرفته مجهز به دستگاه‌های تخصصی تمام اتوماتیک
  3. صلاحیت کامل یک آزمایشگاه مرجع

سزاوار توجه است که مدیر عامل شرکت ارومیه شن ریز ،جناب آقای ادیک مجنونی یانس در چهاردهمین همایش ملی و نمایشگاه قیر و آسفالت و ماشین آلات از طرف مرکز تحقیقات راه مسکن و شهرسازی به عنوان چهره برجسته صنعت قیر و آسفالت کشور در سال ۱۴۰۱ انتخاب گردید و به پاس این شایستگی لوح تقدیری از طرف آن مرکز دریافت نموده است. حسن انسان دوستی و وطن دوستی مدیران شرکت و البته برای گرامی داشت تنها شهید خانواده شان ،آنان را بر آن داشت که علاوه بر فعالیت‌های اقتصادی، پروژه‌ها و برنامه‌هایی را هم برای آبادانی و بهسازی کشور به شکل خیر ساز، از جمله در بخشی از جاده های اصلی استان و راه‌های روستایی آن و در زمینه ساخت و احداث مدارس ،مساجد، کلیساها ،سالن‌های ورزشی اجرا نمایند. شرکت ارومیه شن ریز مفتخر است که پروژه های مختلفی را در سطح استان شروع ، اجرا و به اتمام رسانده است.