Hakkımızda

urmia shenriz logo

Yol inşaatı ve güvenlik hizmetleri şirketi

Hizmet

İşbirliği Talebi

Bu sektördeki uzun yıllara dayanan tecrübemize ve uzmanlığımıza dayanarak projelerinizi başlatmak ve uygulamak için en iyi ortağız. Hammadde temininden hassas ve kaliteli uygulamaya kadar projenin başlangıcından bitişine kadar her adımın en iyi şekilde yapılması için yanınızdayız.

Urmiye Şenriz ile iletişime geçin

Bizi tercih ettiğiniz ve bize güvendiğiniz için teşekkür ederiz. Sizinle çalışmak için sabırsızlanıyoruz
bize Ulaşın
پالایشگاه قیر ارومیه شنریز

Hakkımızda

Yarım asırdan fazla yol inşaatı faaliyetine sahip özel bir şirket olan Urmiye Şenriz Yol ve İnşaat ve Üretim Şirketi, CEO’su Sayın Edik Majnouni Yanes, Urmiye şehrinde kuruldu. Zamanla yol inşaatı alanındaki ihtiyaçları anlayan bu şirket, maden cevheri ve inşaat malzemeleri, bitüm ve asfalt üretimi gibi dallara yöneldi. Artık yol inşaatı alanındaki tüm koleksiyonları açısından mutlak kendi kendine yeterliliğe ulaşmış durumda.

urmia shenriz logo

Urmiye Şenriz Şirketinin Ürünleri

Urmia Shenriz şirketinin yöneticileri her zaman bölgenin ve ülkenin ihtiyaçlarını inceleyerek ve araştırarak bir sorunu çözmeye ve binlerce kişiye istihdam yaratmaya çalıştı. Yol yapımında görev alan ve çeşitli projeler uygulayan Urmiye Şenriz, yol güvenliğinin artırılmasına da önem verdi.
Bu nedenle New Jersey’de yapılar inşa etme arayışına girmiş ve şu anda Batı Azerbaycan Eyaleti Konut ve Kentsel Gelişim Araştırma Merkezi’nden lisans alan New Jersey’deki tek üretim birimidir.
Görülen o ki, kaliteli bir ürüne sahip olmak birçok şeye bağlıdır ve bunu başarmak için de altyapının değiştirilmesi gerekmektedir. Yol inşaatı mesleğinde bitüm ve kaliteli asfaltın önemini anlayıp ülke ihtiyaçlarına dikkat ederek, renkli ve modifiye asfalt üretme kabiliyetine sahip, filtreli (saf) standart bir asfalt fabrikası kurmuş ve satın alarak asfalt serici ve kompaktör ithalatı yaparak ülkede ilk kez sabun ve su ile asfalt üretiminin kalitesini artırmanın yollarını aradı. Shenriz Company, Azerbaycan’ın dağlık bölgelerinde yol yapımı alanındaki tecrübelerine dayanarak kaliteli asfaltın değerini tam olarak anlamış ve bundan yola çıkarak zorlu ve zorlu koşullarda çok daha kaliteli ve uzun ömürlü asfalt üretmiştir. Dağların sert doğası. Kalite her zaman şirket yöneticilerinin endişesidir. Urumieh iyi bir yerdi ve bu şirketteki iyileşme ve gelişmenin nedeni de bu.

Urmiye Şenriz Rafinerisi

Strateji ve Vizyon

Bitüm rafinerisi inşaatı

Ülke en ağır yaptırımlara maruz kalırken, yönetici ekibinin kapsamlı çalışmaları ve saha araştırmalarının yanı sıra ülkenin önde gelen danışmanlarından da yararlanarak bu kez bitüm üretimine ve rafine edilmesine başlandı.

Bitüm rafinerisi inşaatı

Ülke en ağır yaptırımlara maruz kalırken, yönetici ekibinin kapsamlı çalışmaları ve saha araştırmalarının yanı sıra ülkenin önde gelen danışmanlarından da yararlanarak bu kez bitüm üretimine ve rafine edilmesine başlandı.
Sonunda, sürekli çabalar ve yüksek ulusal ve eyalet makamlarının desteğiyle, inşaatı ve işletmesinde hiçbir yabancı uzmanlığa, tesise ve makineye bağımlı olmayan Urmiye Şenriz bitüm rafinerisini tamamen yerli olarak, Urmiye Şenriz bitüm rafinerisini kurmayı başardılar. 48.000 metrekarelik bir alanda en güncel teknolojiyi ve en gelişmiş cihazları inşa ederek 1401 yılının başında Sayın Yollar ve Şehircilik Bakanı’nın huzurunda açıp faaliyete geçirdiler.

Urmiye Şenriz Rafinerisi’nde bitüm üretimi

  • Nüfuz eden bitüm
  • Fonksiyonel bitüm
  • Kaliteli polimer bitümler

Üçüncü nesil rafineri standartlarına sahip olan Urmia Shenriz Bitüm Rafinerisi aynı zamanda doğa ve çevre dostu olup, bu rafineri ünitesinin yanında bölgesindeki genç ağaçlar en az kirletici madde almadan büyümeye devam etmektedir.
Üçüncü nesil bitümlerde önceki nesillerin tüm dezavantajlarının tamamen ortadan kaldırıldığını, üretim ve bakım aşamalarının hiçbirinde doğrudan ısı kullanılmaması nedeniyle bitümün kalitesinin korunmasını sağladığını da belirtmek gerekir.

Urmiye Şenriz’in üçüncü nesil bitüm rafinerisinin özellikleri 

300.000 tonun üzerinde üretim kapasitesine sahip ülkede erimiş bitümün taşınmasına yönelik yeni makinelerin ilk sahibi
Ulusal standartlar ve Avrupa CE standardı
Tam otomatik özel cihazlarla donatılmış gelişmiş bir laboratuvara sahiptir.
Bir referans laboratuvarının tam yeterliliği

Urmia Shenreez Şirketi’nin genel müdürü Bay Adik Majnouni Yanes’in, 1401 yılında 14. Ulusal Konferans ve Sergide Konut ve Kentsel Gelişim Araştırma Merkezi tarafından ülkenin bitüm ve asfalt endüstrisinin önde gelen yüzü olarak seçildiğini belirtmekte fayda var. Bitüm ve Asfalt ve Makine. Ve bu liyakatinden dolayı o merkezden bir sertifika aldı. Şirket yöneticilerinin iyi hayırseverliği ve vatanseverliği ve tabii ki ailelerinin tek şehidini onurlandırmak, onları ekonomik faaliyetlerin yanı sıra, ülkenin kalkınması ve kalkınmasına yönelik hayırsever bir şekilde proje ve programlara sevk etti. yolun bir kısmı da dahil. ilin ana yolları ve köy yolları ile okul, cami, kilise ve spor salonu inşaatlarında. Urmia Shenriz Şirketi eyalette çeşitli projeleri başlatmış, uygulamış ve tamamlamış olmaktan gurur duymaktadır

İşbirliği Talebi

Bitüm üretim sektöründe uzun yıllara dayanan tecrübemize ve uzmanlığımıza güvenerek, projelerinizin başlatılması ve uygulanmasında en iyi ortağız.

Urmiye Şenriz ile iletişime geçin

Bizi tercih ettiğiniz ve bize güvendiğiniz için teşekkür ederiz. Sizinle çalışmak için sabırsızlanıyoruz
Bitüm satışı